marketing itv
reklama
marketing vlevo
reklama
[Collapse] Lokalita
 [Expand] Chrudimsko
 [Expand] Hradecko
 [Expand] Jičínsko
   Krkonoše
 [Expand] Náchodsko
   Orlické hory
 [Expand] Pardubicko
 [Expand] Rychnovsko
 [Expand] Trutnovsko
[Collapse] Rubriky
   Kam vyrazit
   Kultura
 [Expand] Magazín
   Sport
   Vizitka
 [Expand] Zpravodajství
» zavřít filtr

Kultura

Nádvoří Vízmburku 3x do roka

Datum vydání: 15. 7. 2012

Nádvoří Vízmburku 3x do roka
HAVLOVICE - Kvůli nařízení památkového ústavu může být nádvoří zříceniny hradu Vízmburk v Havlovicích nad Úpou zpřístupněno veřejnosti pouze třikrát za rok. Důvodem je nevyhovující stav provizorního lešení, které hrad chrání před vlivy počasí. Tentokrát se návštěvníci mohli uvnitř zříceniny procházet u příležitosti křtu publikace pojednávající o Vízmburku. Zároveň zde proběhlo setkání kopáčů, kteří se účastnili archeologického výzkumu v 70. a 80. letech 20. století.

Facebook komentáře

Další videa

Sdílej toto video

Přidat toto video na: Přidat k Facebook Přidat k Twitter Přidat k MySpace Přidat k Google Bookmarks

Odkaz na toto video

Přejete si odkaz na toto video umístit na své stránky?
Zkopírujte jednu z níže uvedených variant do kódu Vašich stránek:

Nádvoří Vízmburku 3x do roka
Nádvoří Vízmburku 3x do roka
postproduction studiohk
reklama

Short news

4. 2. 2016 - HRADEC KRÁLOVÉ, JAROMĚŘ - Více než pět měsíců budou trvat komplikace v dopravě mezi Hradcem Králové a Jaroměří. Souběžně totiž bude kvůli opravám omezený provoz jak na železnici, tak i na hlavním tahu do Polska. Jízdní doba mezi oběma městy se tak může značně prodloužit. Komplikace v dopravě potrvají od poloviny března až do začátku srpna.

4. 2. 2016 - HRADEC KRÁLOVÉ - Po letech čekání se sociální šatník královéhradecké charity přesunul z Kydlinovské ulice na třídu Edvarda Beneše. Po náročném stěhování začal v těchto dnech fungovat. Nové zázemí nedaleko autobusové zastávky Velkopopovická je třikrát větší než původní a klientům má poskytnout co nejlepší komfort.

16. 10. 2015 - HRADEC KRÁLOVÉ - Ukázky moderní i historické lesní techniky, rybářství, myslivosti, sokolnictví a mnohé další. To vše nabídne tradiční Den lesní techniky, který společnost Městské lesy HK pořádá v sobotu 17. října v městských lesích.

» více short news